אודות רזוננס תדרים של ריפוי

תדרים כצלילים מרפאים:

מחזירים את האיזון לגופנו באמצעות טיפול במקור האנרגטי.

 

היי, מה שלומך? 🙂
שמי מיכל הררי. נעים מאוד! אני מאמנת קוגניטיבית-התנהגותית (CBC), מאסטר NLP ודמיון מודרך, מטפלת מוסמכת ברפואת תדרים ע"ש פול שמידט,
תרפיסטית סאונד ומלחינה, חוקרת תודעה ומתרגלת זן-בודהיזם.
אני פועלת לאיזון גוף-נפש האדם באמצעות כלים שהם, בעיניי, לא פחות ממופלאים.

הכלים בהם אני עושה שימוש:

 • תדרים מרפאים

  איזון פיזיולוגי ורגשי באמצעות צלילים / טונים המאפשרים ריפוי באמצעות שימוש בתכונת התהודה. אני מאמינה שכל חוסר איזון פיזיולוגי, לפני שהתגשם לכדי "מחלה" בגופנו ברמה הכימית-מולקולרית, התקיים כחוסר איזון ברמה האנרגטית. ולכן, טיפול ברמה האנרגטית הוא טיפול במקור הבעיה, בשורש ה"מחלה". באותו אופן שבו תרופות או צמחים (שגם הם תרופות) "משוחחים" עם הגוף כדי להביא לריפוי ברמה הכימית-מולקולרית, תדרים הם צלילים אשר "משוחחים" עם הגוף ברמה האנרגטית. אני עושה שימוש בצלילים מרפאים מסוגים שונים, ביניהם קערות טיבטיות, קול, וגם – טונים בינוראליים.

 • שינוי תפישת המציאות

  אימון קוגניטיבי-התנהגותי (CBC) לשינוי תפישת המציאות, NLP ודמיון מודרך. אני מלמדת אנשים להביט על עצמם ועל העולם מנקודת ראות הוליסטית של חמלה והכלה, המאפשרת התמודדות יציבה עם הקורות אותם בחייהם, פיתוח ערך עצמי ואומץ לב. פיתוח תפישת עולם המבקשת אחדות (להבדיל מנפרדות האגו), אשר מחוללת תהליכי ריפוי נפשי ופיזי. המטופלים מספרים על שינוי עמוק ומשמעותי בחייהם, החלפת אוטומציות שליליות בחיוביות, שליטה עצמית רחבה יותר, ערך עצמי ועוד.

 • רפואת תדרים (בעבר)

  איזון וטיפול פיזיולוגי-רגשי באמצעות מכשיר רפואת תדרים ע"ש פול שמידט (ריונקס), מכשיר רפואי Medical Device Class || A. מטופלים חווים שיפור משמעותי בבעיות כרוניות, והיעלמותן של בעיות אקוטיות.

השכלה

לימודים אקדמיים במדעי המחשב ופסיכולוגיה פתחו עבורי את הדרך להבנת לימודיי המתקדמים יותר בתחומי הפיזיקה הקוונטית והתודעה, בהם אני מתמקדת כיום. לאורך השנים, חיפשתי במקומות שונים פתרונות וכלים לשיפור בריאותו הפיזיולוגית והנפשית של האדם.

 • כ-18 שנות לימודים עצמאיים בפיזיקה קוונטית ובחקר התודעה.
  במיוחד מעניינים אותי תכונת ההולוגרפיה של מוח האדם ושל היקום, עיוותים במימד הזמן, עקמומיות ומרקם המרחב-זמן, יקומים ומימדים מקבילים, גנטיקת גלים (Wave Genetics), תהודה ותדרים, הפוטנציאל הקוונטי (שלמותנועה), הגיאומטריה של התודעה ושל היקום ועוד… קצרה היריעה, התחום מרתק בעיניי והלימוד בו הוא אינסופי.
 • כ-3 שנות לימוד עצמאיות בחקר תחומים שונים בביופיזיקה וביוכימיה.
  כולל תקשורת בין מיקרואורגניזמים, ביופוטונים, התיאוריה של אנטואן בשאמפ / גסטון נאסנס, ניקוי רעלים, הזנה נכונה למניעת מחלות ועוד; חקר המאפיינים המופלאים של המים, אופן פעולת ההומאופתיה ורפואת התדרים ועוד.
 • NLP מאסטר.
 • תרפיית סאונד.
 • מאסטר רייקי.
 • מטפלת מוסמכת במכשיר רפואת תדרים ע"ש פול שמידט (ריונקס), מכשיר רפואי Medical Device Class || A.
 • נושאים שונים בפסיכולוגיה ופילוסופיה אקזיסטנציאליסטיות, תקשורת מקרבת, מדעי המוח ונושאים רבים נוספים, שזורים וחופפים.

הטיפולים המוצעים בקליניקה

 1. אימון קוגניטיבי-התנהגותי לשינוי תפישת המציאות

  אני מאמינה שכל בעיה פיזיולוגית מקורה במיינד תחילה. במידה ולא נגלה ונטפל בגורם, הבעיה תחזור על עצמה ותייצר עצמה מחדש באופן כימי-מולקולרי בנפשנו ובגופנו, שוב ושוב. באמצעות אימון קוגניטיבי-התנהגותי אני משלבת כמה שיטות וטכניקות לאיזון "גורם העל", בעיניי – התודעה. אני מציעה פרשנויות חדשות לתפישת המציאות של האדם, על מנת שיתאפשר לו/לה לראות עצמו/ה באור אחר, לשנות את המחשבה, את הרגש ואת ההתנהגות מתוך הבנה שאין הם מגדירים אותו/ה וכי ביכולתו/ה לשחררם. בין הכלים בהם אני עושה שימוש ניתן למצוא NLP, פסיכולוגיה אקזיסטנציאליסטית, זן-בודהיזם, פיזיקה קוונטית וחקר התודעה ועוד. מניסיוני, כאשר האדם מבין את המשמעות של מהות קיומו, הריפוי מתרחש ברובד עמוק יותר. פרטים נוספים אודות הטיפול בגישת "עולם המראות" תוכלו לקרוא באתר: cognition.co.il.

 2. בעבר: טיפול באמצעות רפואת תדרים (אינני מקבלת מטופלים חדשים, אך יכולה להפנות בשמחה)

  הטיפול כולל אבחון וטיפול באמצעות המכשיר לרפואת תדרים ע"ש פול שמידט. כולל אבחון וטיפול ברמה האנרגטית, לפני שהבעיה מתגשמת לכדי מחלה ברמה הכימית-מולקולרית.

מיקום

הקליניקה ממוקמת באזור פסטורלי ונעים בפרדס חנה – כרכור.

מיכל הררי

אימון קוגניטיבי-התנהגותי בגישת "עולם המראות"

טלפון: 052-5763555 (אנא שלחו הודעה)
דוא"ל: resonance.co.il@gmail.com

צרו אתי קשר!

מלאו פרטיכם בטופס הבא ואחזור אליכם בהקדם:


  אני מאשר/ת שיתקשרו אליי חזרה
  אני מאשר/ת קבלת הודעות ו/או מידע אודות השירות